Strona głównaRodziceFormacjaAktualnościDzień otwarty szkoły i przedszkola - 18 marca

Dzień otwarty szkoły i przedszkola - 18 marca

W sobotę, 18 marca, w murach naszego przedszkola odbędzie się cykl wykładów dla osób zainteresowanych ofertą edukacyjną krakowskiego Sternika, a także Kurs dla Rodzin, które dołączyły w minionym i obecnym roku do naszego przedszkola i szkół. Podczas spotkania poruszone będą tematy związane z edukacją osobową, tutoringiem i duchowymi filarami naszych placówek. Będzie to także okazja do rozmów „przy kawie” z rodzinami, które już korzystają z oferty edukacyjnej „Sternika”. Serdecznie zapraszamy do spędzenia tej marcowej soboty razem z nami!

Miejsce spotkania: Przedszkole "Źródło", ul. Zygmuntowska 12 a, Kraków Azory

Polub nas na FB i udostępnij wydarzenie:)

Ostatnio zmieniany niedziela, 12 marzec 2017 22:08