Konkurs recytatorski

W poniedziałek, 25.02.2019 odbył się w naszej szkole finał Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Trzeba nie przestawać być dzieckiem”. W Konkursie wzięły udział uczennice z trzech szkół: "Płomień" z Katowic, "Zdrój" z Wrocławia oraz "Źródło" z Krakowa. Konkurs recytatorski w naszej szkole odbył się po raz kolejny. W tym roku uczennice wzięły na warsztat wiersze Joanny Kulmowej. W jury konkursu, jak co roku, zasiedli przedstawiciele każdej z biorących udział szkół oraz aktor, pan Marcin Kobierski. 
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, zarówno pierwszego etapu jak i finalistom i laureatom.
Szczególne gratulacje przekazujemy naszym uczennicom Gabrieli Sowie, zdobywczyni 1 miejsca w kategorii klas 1-3, Hannie Mizerskiej, która zdobyła wyróżnienie w kategorii klas 1-3 oraz Antoninie Kamińskiej i Jadwidze Skowronek, które zdobyły wyróżnienia w kategorii klas 4-8. 
Dziękujemy również za przybycie i zaangażowanie się przedstawicielom szkół: Płomień z Katowic i Zdrój z Wrocławia. 

Ostatnio zmieniany wtorek, 05 marzec 2019 10:59

Kalendarz

loader

Użytkownicy

Odwiedza nas 761 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie 
 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

lub skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale kontakt.

Kontakt

"Źródło" Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków

ul. Radzikowskiego 52, 31-305 Kraków-Azory

tel. 605 077 166

 

Go to top