Strona głównaRodziceFormacjaAktualnościCzwartkowe wykłady w Sterniku - zapraszamy!

Czwartkowe wykłady w Sterniku - zapraszamy!

Czwartkowe wykłady w Sterniku - zapraszamy! Zapraszamy na comiesięczne czwartkowe wykłady, które będą odbywać się w jadalni szkolnej i adresowane są do wszystkich rodziców biorących udział w projekcie Sternik – Kraków oraz osób spoza naszych placówek. Po wykładach, dla osób zainteresowanych projektem Sternik – Kraków, będzie możliwość rozmów z dyrektorami poszczególnych placówek oraz zwiedzanie budynków. Terminy i prelegenci w pierwszym półroczu: 17 października godz. 18:00 – dr Wanda Półtawska, 14 listopada godz. 18:00 – Jacek Pulikowski, 12 grudnia godz. 18:00 – Bogna Białecka, 16 stycznia godz. 19:00 – ks. Piotr Prieto.

Ostatnio zmieniany piątek, 04 październik 2019 16:17