Strona głównaRodziceFormacjaAktualnościZajęcia otwarte w przedszkolu Źródło - zapraszamy!

Zajęcia otwarte w przedszkolu Źródło - zapraszamy!

Zapraszamy na zajęcia otwarte dla dzieci w przedszkolu Źródło. Zajęcia będą odbywać się w budynku przedszkola w wybrane środy w roku szkolnym w godzinach 15.30 – 17.00. Celem zajęć jest przybliżenie rodzicom, którzy zastanawiają się nad wyborem przedszkola dla swoich dzieci, sposobu pracy w naszych placówkach, atmosfery jaka panuje oraz danie możliwości porozmawiania z pracownikami i obejrzenia budynku. Terminy i tematyka zajęć: 30 października – Gra kolorów, 27 listopada – W krainie figur geometrycznych, 11 grudnia – W świecie „Dziadka do orzechów”, 26 lutego – W zimowej krainie, 29 kwietnia – 4 pory roku – upływ czasu, 24 czerwca – Podwodny świat – woda na Ziemi. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie chęci udziału w zajęciach pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , najpóźniej do poniedziałku poprzedzającego termin zajęć. Osoby przyjęte na zajęcia otrzymają potwierdzenie udziału. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 07 październik 2019 08:40