Strona głównaRodziceFormacjaAktualności"Małżeństwo, dobre relacje, silna rodzina" - 14 listopada zapraszamy na wykład Jacka Pulikowskiego!

Polecamy spotkanie z naszym następnym gościem, a będzie nim pan Jacek Pulikowski. Spotkanie odbędzie się 14 listopada o godz. 18:00 w budynku szkół Źródło oraz Wierchy przy ul. Radzikowskiego 52. Zgłoszenia na wykład prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Na zgłoszenia czekamy najpóźniej do poniedziałku poprzedzającego termin wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Kilka słów, zaczerpniętych ze strony www pana Jacka Pulikowskiego: "Jacek Pulikowski jest szczęśliwym mężem Jadwigi (od 1976 roku) i ojcem Marii, Jana i Urszuli, a od niedawna również teściem Marty i Artura. Od wielu lat zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin i Poradnictwo Rodzinne. Jest wspólnie z przyjaciółmi założycielem i wieloletnim Prezesem Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej. Przez dwie kadencje był świeckim audytorem Rady do spraw Rodziny Episkopatu Polski. Autor poczytnych książek i artykułów w licznych czasopismach katolickich, oraz uczestnik audycji radiowych i telewizyjnych na tematy rodzinne (miłość, czystość, płciowość, ojcostwo, rodzicielstwo). Wszystkie jego książki wielokrotnie wznawiano w wielotysięcznych nakładach, a niektóre przetłumaczono na języki obce (angielski, rosyjski, łotewski, litewski, białoruski). Nagrodzony nagrodą wydawców katolickich Feniks za kilka książek w serii: Jak wygrać… Popularny mówca spotykający się z młodzieżą, narzeczonymi, małżeństwami, nauczycielami, kapłanami i… teściami Zawodowo: dr inż. Jacek Pulikowski jest nauczycielem akademickim na uczelni technicznej – Politechnice Poznańskiej. Ponadto prowadzi zajęcia na Podyplomowym Studium Rodziny na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu."

Ostatnio zmieniany wtorek, 05 listopad 2019 08:31