Strona głównaRodziceFormacjaAktualności"Seksualność twojego dziecka" - 20 lutego, godz. 18:00 - zapraszamy na wykład dra Marka Babika

Już 20 lutego o godzinie 18:00 zapraszamy na kolejny wykład z cyklu "Wykłady Czwartkowe Fundacji Sternik-Kraków". Kolejnym gościem jest dr Marek Babik - specjalista w zakresie problematyki wychowania seksualnego, wykładowca Akademii Ignatianum w Krakowie. Poprowadzi wykład pt. "Seksualność Twojego dziecka". Dr Marek Babik chętnie mierzy się z tematami tabu - pomijanymi często przez rodziców oraz wychowawców. Wraz z żoną prowadzi warsztaty i wykłady poświęcane tematyce rodzinnej. Chętnych prosimy o zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , najpóźniej do poniedziałku poprzedzającego termin wykładu. Po wykładzie będzie możliwość zwiedzania Szkoły “Źródło” i Szkoły “Wierchy” oraz zapoznania się z założeniami edukacji spersonalizowanej i zróżnicowanej.