Strona głównaRodziceFormacjaAktualnościKształcić, wymagać czy podążać za? 29 kwietnia zapraszamy na wykład online Dobrochny Lamy

Kształcić, wymagać, czy podążać za?

Odkąd zostaliśmy rodzicami, często towarzyszy nam pytanie - Jak wychowywać nasze dzieci? Nie brakuje osób, które dają nam dobre rady - czasem przydatne, czasem trudne, często sprzeczne, zawsze z dobrego serca. Czytamy poradniki, poznajemy różne koncepcje wychowania i próbujemy się w nich odnaleźć. Jak zachować zdrowy rozsądek? Jak nie pogubić się w tym, co jest „dobre", „naukowe" „sprawdzone", „jedynie słuszne"? Na to pytanie poszukamy odpowiedzi podczas wykładu Dobrochny Lamy „Kochać, wymagać, czy podążać za?"

29 kwietnia serdecznie zapraszamy na spotkanie online z naszym gościem. Start o godzinie 20:30.

Chętnych prosimy o zgłoszenia na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Osobom zgłaszającym się na spotkanie będziemy przesyłać link aktywujący, za pomocą którego będzie można dołączyć do grona słuchaczy. Będzie także możliwość zadawania pytań na czacie.

Ostatnio zmieniany czwartek, 23 kwiecień 2020 10:38