Strona głównaRodziceFormacjaAktualnościKilka słów o naszym gościu Dobrochnie Lamie

Kilka słów o naszym gościu Dobrochnie Lamie

DOBROCHNA LAMA - Dyrektor ds. Kształcenia TDJ Foundation

Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu programów edukacyjnych, które zdobywała jako nauczyciel, dyrektor szkoły, trener i konsultant dla kadr zarządzających i nauczycieli, w tym również dla placówek edukacyjnych za granicą. Przez wiele lat zawodowo była związana ze szkolnictwem publicznym oraz niepublicznym, w szczególności zakładając pierwsze placówki edukacyjne Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rodziny Sternik. Jest absolwentką studiów magisterskich na Sydney University w Australii oraz studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Aktualnie, wraz z TDJ Foundation prowadzi Instytut Edukacji Spersonalizowanej EDUCARE, zapewniającego wsparcie w zakresie kształcenia m.in. nauczycieli, kadr zarządzających oraz pozostałych pracowników oświatowych w Polsce.

Ostatnio zmieniany czwartek, 23 kwiecień 2020 11:09