Strona głównaRodziceFormacjaAktualności7 maja zapraszamy na wykład online Anny Wardak pt.:"Żeby źródło odnaleźć... Wiry i mielizny współżycia małżeńskiego"

Kolejne nasze spotkanie online już w najbliższy czwartek 7 maja o godzinie 20:30. Z tematem współżycia małżeńskiego zmierzy się Anna Wardak.

Anna Wardak – od 25 lat szczęśliwa żona i matka dziesięciorga dzieci w wieku od 4 do 23 lat. Jedna z założycieli i moderator Akademii Familijnej.

Autorka wykładów, warsztatów i artykułów, poświęconych wychowaniu dzieci, miłości małżeńskiej i życiu rodzinnemu. Przez kilka lat była koordynatorem współpracy z rodzicami w szkole i przedszkolu „Strumienie” Stowarzyszenia „Sternik”. Aktualnie jest niezależnym doradcą edukacyjnym.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  aby otrzymać link z dostępem. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy Państwu odpowiedź zwrotną wraz z linkiem.

Do zobaczenia!

Ostatnio zmieniany wtorek, 05 maj 2020 11:55