Strona głównaRodziceFormacjaAktualności"Czy dzieci powinny naśladować rodziców?" Odpowiedź już 14 maja - zapraszamy na webinar!

"Czy dzieci powinny naśladować rodziców? Klucz do wychowania osobowości i wiary dziecka"

Serdecznie zapraszamy na webinar 14 maja, na którym odpowiedzi na zadane pytanie spróbuje udzielić nasz czwartkowy gość - ks. dr Piotr Prieto. Więcej o naszym prelegencie na plakacie. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  aby otrzymać link z dostępem do spotkania. Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy Państwu odpowiedź zwrotną wraz z linkiem.

Zaczynamy o 20:30
Do zobaczenia!