Strona głównaRodziceFormacjaAktualnościNieobowiązkowe ubezpieczanie NNW - zapisy do 30 września

Nieobowiązkowe ubezpieczanie NNW - zapisy do 30 września

NNW  dla naszych uczniów. E-mailowe przesyłanie zgłoszeń - do 30 września

Szanowni Rodzice, Fundacja STERNIK-Kraków umożliwia naszym uczniom skorzystanie z nieobowiązkowego ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Jednorazowa opłata za ubezpieczenie wyniesie ok 30 zł/dziecko. Ubezpieczycielem naszych placówek jest PZU. Ubezpieczenie obejmuje okres od 1 października 2020 do 30 września 2021 roku. Wszelkie informacje dotyczące ubezpieczenia dostępne są w sekretariacie placówki ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )
 
Zgłoszenia do ubezpieczenia przyjmujemy do 30 września.
 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 wrzesień 2020 12:02

Kalendarz

loader

Użytkownicy

Odwiedza nas 194 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie 
 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

lub skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale kontakt.

Kontakt

"Źródło" Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków

ul. Radzikowskiego 52, 31-305 Kraków-Azory

tel. 605 077 166

 

Go to top