Strona głównaRodziceFormacjaAktualnościNauczanie zdalne w klasach I-III od 9 listopada

Nauczanie zdalne w klasach I-III od 9 listopada

Drodzy Rodzice,

od poniedziałku, zgodnie z zarządzeniem Prezesa Rady Ministrów, klasy I-III przechodzą na nauczanie zdalne, natomiast klasy IV-VIII pozostają nadal na nauczaniu zdalnym do 29 listopada.

O szczegółach poinformujemy Państwa w najbliższym czasie, mailowo oraz za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus.

W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość skorzystania z opieki świetlicowej, szczególnie dla uczniów, których rodzice są zaangażowani w bezpośrednią walkę z pandemią.

Zajęcia świetlicowe będą zorganizowane w godz. 8-15.

Rodziców zainteresowanych udziałem dzieci w zajęciach świetlicowych prosimy o zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do piątku 6.11.2020 do godz. 10:00 na adresy mailowe szkół:

Mamy nadzieję i przekonanie, że dzięki ścisłej współpracy i wzajemnemu wsparciu, podobnie jak do tej pory, uda nam się pokonać trudności i wykorzystać ten trudny czas z jak najlepszym pożytkiem dla nas i dzieci.

Dyrektorzy Szkół Źródło i Wierchy

Ostatnio zmieniany czwartek, 05 listopad 2020 14:59