Strona głównaRodziceFormacjaAktualności25 marca zapraszamy na dzień otwarty Przedszkola oraz Szkół

25 marca zapraszamy na dzień otwarty Przedszkola oraz Szkół

Zapraszamy Państwa na dzień otwarty krakowskiego Sternika.

Odbędzie się on 25 marca. Start o godzinie 18. Planowany czas trwania to około 1,5 godziny. Spotkanie będzie miało miejsce w siedzibie Szkół Wierchy i Źródło - pod adresem ul. Radzikowskiego 52.

Podczas wydarzenia poznacie ofertę wszystkich naszych trzech placówek: Przedszkola Źródło, Szkoły Źródło i Szkoły Wierchy.

Chcemy Państwu opowiedzieć o:

1. Misji i wizji Sternika.

2. Tutoringu, indywidualnej i spersonalizowanej pracy z rodzicami i dziećmi.

3. Charakterystyce pracy w przedszkolu.

4. Specyfice szkoły męskiej.

5. Specyfice pracy z dziewczynkami i czego nie ma w innych szkołach.

6. Edukacji zdalnej w naszych placówkach.

7. "Dlaczego jestem w Sterniku?" - czyli rodzice o nas.

8. Zajęciach dodatkowych organizowanych przez Stowarzyszenie Rodziców.

9. Solidarności Rodzin.

Oprócz tego zabierzemy Państwa na wirtualny spacer po naszych budynkach. Dla obecnych na miejscu - możliwość zwiedzania oraz rozmów z dyrekcją i nauczycielami.

Spotkanie będzie miało formę hybrydową, a więc będzie się można z nami spotkać twarzą w twarz, ale także online.

Aby wziąć udział w dniu otwartym należy wysłać swoje zgłoszenie pod adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Proszę przy tej okazji podać, czy zamierzają Państwo brać udział w wydarzeniu online czy stacjonarnie. Ze względu na Covid liczba miejsc stacjonarnych jest ograniczona - przyjęci otrzymają potwierdzenie.

Wszystkie osoby, które wyślą do nas maila ze zgłoszeniem otrzymają link dostępowy, pod którym będzie można wziąć udział w spotkaniu na platformie ZOOM.

Serdecznie zapraszamy!

Ostatnio zmieniany środa, 17 marzec 2021 12:15