Strona głównaRodziceFormacjaAktualnościZamówienia mundurkowe do 20 czerwca

Zamówienia mundurkowe do 20 czerwca

Drodzy Rodzice naszych przedszkolaków oraz dzieci szkolnych,
Rozpoczynamy zbieranie zamówień na mundurki - przedszkolne i szkolne na nadchodzący rok szkolny 2021/22.

Przez załączony formularz można zamówić stroje:

1. Przedszkolne: pola, welurowe ubranka
2. Dla szkoły Źródło:
- polo (3 kolory w zależności od klasy)
- spódnice dla uczennic szkoły Źródło (możliwość przymiarki w szkole)
- apaszki
3. Dla szkoły Wierchy:
- polo dla uczniów Wierchów (3 kolory w zależności od klasy)
- swetry granatowe z tarczą szkolną
- krawaty

Pozostałe elementy mundurków dzieci szkolnych: swetry dla dziewczynek oraz spodnie dla chłopców są kupowane samodzielnie przez rodziców zgodnie z wyznaczonym standardem. Poniżej szczegółowe informacje.

Istnieje możliwość przymiarki spódnic i sweterków dla uczennic szkoły Źródło, po wcześniejszym kontakcie z sekretariatem szkoły - Agnieszka Solewska 605 077 166.

Opłata za mundurki wynikająca z formularza zamówienia przesłanego przez rodzica zostanie doliczona do rachunku w miesiącu lipcu.

Zamówienie będzie realizowane w trakcie wakacji. Do odbioru będzie prawdopodobnie końcem sierpnia lub na początku września. Informacja o odbiorze będzie wysłana mailem.

Prosimy o terminowe nadsyłanie zamówień. Nadesłane później nie będą realizowane.

--------------------------------

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DLA SZKOŁY ŹRÓDŁO - SWETRY. ZAMAWIA SAMODZIELNIE RODZIC na stronie sklepu www.

Sweter: klasy 1-8.

Kardigan z dekoltem w serek (3-16 lat). Granatowy do wszystkich klas ten sam.

Jest możliwość przymierzenia wcześniejszego pełnej rozmiarówki tych sweterków oraz spódnic w kratkę w szkole Źródło.
Proszę o wcześniejszy kontakt z sekretariatem szkoły - Agnieszka Solewska 605 077 166.

--------------------------------------

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DLA SZKOŁY WIERCHY - SPODNIE. ZAMAWIA SAMODZIELNIE RODZIC na stronie sklepu www.

Zamówienia spodni: klasy 1-6:

1. Długie spodnie - szare, bez kantów

2. koniecznie trzeba sprawdzać wymiary poszczególnych rozmiarów i dobrać odpowiednie dla chłopców modele.

Zamówienie spodni klasy 7-8:

1. Spodnie - długie chinosy, kolor jasny szary:

kupujemy w dowolnym sklepie szukając samodzielnie
lub na stronie Next (koniecznie trzeba sprawdzać wymiary poszczególnych rozmiarów) np.

--------------------------------

Przypominamy również o istniejącej wirtualnej tablicy ogłoszeń do wymiany/sprzedaży używanych mundurków.

Pobierz załącznik: