W klasie I B

Za nami kilka dni stycznia. Przez dwa tygodnie uczymy się dostrzegać i dziękować za dobro, które w naszym życiu czyni Pan Bóg. W sposób szczególny pochylamy się nad naszą pracowitością dbając, by naszą pracę wykonywać z zaangażowaniem, od początku do końca. Poznałyśmy kilka nowych liter, co zachęciło dziewczynki do zapisywania coraz dłuższych zdań. Nieobcy jest nam już zegar i odczytywanie z jego tarczy pełnych godzin. Wędrujemy po różnych obszarach w poszukiwaniu znanych wszystkim zwierząt. Zajrzałyśmy na wiejskie podwórko, ale też zwiedziłyśmy tereny odległe np. sawannę i dżunglę. Po krótkim czasie intensywnej pracy czekają nas ferie, okazja do naładowania akumulatorów na kolejne miesiące nauki.

Ostatnio zmieniany środa, 03 luty 2016 00:06