Strona głównaRodziceFormacjaAktualnościSpotkanie kolędowe - Chór szkolny

Spotkanie kolędowe - Chór szkolny

Tuż przed feriami chór szkolny wystąpił na forum szkoły śpiewając kolędy, które uczennice ćwiczyły od listopada. Występ ten był początkiem spotkania całej szkoły i wspólnego kolędowania pod hasłem: „Ciesz się wesel Betlejem, bo dziś Jezus narodził się!” Dziewczynki wykonały cztery kolędy (niektóre z podziałem na soprany i alty). W trakcie spotkania uczennice i nauczycielki miały okazję poznać ciekawostki dotyczące historii polskich kolęd. Spotkanie przebiegło w radosnej, pełnej ciepła atmosferze.

Bardzo dziękujemy p. Urszuli Zatorskiej i p. Marii Pękale za zorganizowanie spotkania kolędowego, mamy nadzieję, że stanie się to szkolną tradycją. Panie dyrygent zapraszają uczennice klas II-V na próby chóru, które odbywają się we wtorki w godz. 14.30-15.30.

Ostatnio zmieniany czwartek, 04 luty 2016 22:26